Garnýže Kovové 16mm

Garnýže Kovové o průměru 16 mm v mnoha provedeních.


Potřebujete garnýž s nevšedním vzhledem? Potom na www.levne-garnyze.cz hledáte správně.


Nabízíme Kovové garnýže o průměru 16 mm v mnoha provedeních. Garnýže o průměru 16 mm jsou vzdáleny od stěny 17,5 cm v jednoduchém provedení. Garnýže o průměru 16 mm dvojité jsou od stěny vzdáleny 19,5 cm přední tyč a 13 cm zadní tyč. Tyto vzdálenosti lze jednoduše zakrátit pilkou na kov až 5,5 cm vzdálenosti od stěny na střed tyče. Vybírat můžete z garnýží v provedení nerez a mosaz, které nabízíme v hladkém, drážkovaném a krouceném provedení, nebo v provedení s dekorem dřeva, calvados, mahagon, pinie. Naše garnýže, i všechny komponenty, jsou vyrobeny z kvalitních slitin, které se oproti konkurenčním napodobeninám originálního zboží neprohýbají ani v největších rozměrech.


...Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.