náhled

1489 Kč s DPH

Garnýže DIAMANT stříbrná satina PINIE 200cm

Garnýže řady PRESTIGE je určena pro nejnáročnější klientelu dbající na naprosto bezchybný design svého domova, kanceláře nebo společenské místnosti. V této kolekci se snoubí umění ztvárnění kovu a skla.

Komplet obsahuje: 1x kovová tyč imitace dřevo 20x20mm, 2x koncovka, 2x konzole(podpěra) a 20x hranatý "kroužek" s žabkou.

Kroužky jsou opatřeny speciální plastovou vložkou pro tichý chod po tyči a minimalizaci otěru povrchové úpravy. Toto vylepšení je vhodné do pokoje s malými dětmi pro jejich nerušený a zdravý spánek, z důvodu nízkého hluku při pohybu záclony nebo závěsu.

Parametry:
Materiál: kov, sklo.
Délka: 200 cm.
Provedení: jednoduché, stříbrná satina.

    

Potřebujete poradit?
Zavolejte: 773 274 234Nápověda pro výběr garnýže
  • A. Rozměr okenního otvoru (mezi špaletami) 
  • B. Minimálně 25cm (od špalety ke konzoli) 
  • C. Rozměr tyče bez koncovek (tento rozměr je uváděn na webu) 
  • D. Přesah tyče přes konzoli ( u dřevěných a imitací dřevěných garnýží 20cm, u kovových, luxusních a imitací kovových garnýží 15cm) 
U dvojitých garnýží připočítejte k rozměru B alespoň 10cm. Dodržením doporučených rozměrů, získáte maximální funkčnost a estetičnost nové garnýže.


Nepřehlédněte naši nabídku záclon, závěsů a povlečení.


Povlečení


Související zboží
 NázevPopisCena s DPH 
Kroužek PRESTIGE satina stříbrnáPřiobjednejte si potřebný počet kroužků dle Vašich požadavků.27 Kč
Kovová spojka PRESTIGEKovová spojka pro garnýže PRESTIGE rozměru 20x20mm, kde délka 240 cm nestačí. Tímto způsobem se za pomoci podpěrné konzoly dá garnýž prodlužovat donekonečna.89 Kč
AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.