Bytové doplňky

Bytové doplňky – naleznete veškeré bytové doplňky, jako jsou bytové dekorace, hodiny, svíčky, svícny, lucerny a lampy, hodiny, … atd.


Hledáte doplněk do domácnosti jako praktický a dekorační prvek, nebo jenom potřebujete krásný dárek pro Vaše blízké či přátele? Na www.levne-garnyze.cz najdete jistě to pravé.


Náš e-shop Vám nabízí nepřeberné množství bytových doplňků v podobě velmi vkusných nástěnných hodin, ozdobných květináčů, luceren a lamp, bytových dekorací pro ženy, děti, vánoční dekorace, fotorámečky pro uchování krásných vzpomínek. Jistě si vybere každý to pravé. Velké množství bytových doplňků je v současnosti ve velmi oblíbeném Retro Vintage stylu. Dále Vám nabízíme věšáky, keramické doplňky, kované obrazy, stojany na květiny, stojany na láhve, kované rámy, a kované svícny, v provedení metaloplastyky. Kvalitní rohožky z kokosových vláken. Police skleněné, které se upevňují na Vámi vybrané konzole, police laminové a police samonosné, které se obsahují skrytý vnitřní mechanismus, který polici spolehlivě drží a police přitom působí, jakoby rostla ze zdi. Svíčky, které jsou dokonalým dárkem. Jedná se o ručně odlité svíčky ze speciální směsi parafínu, která zabraňuje stékání vosku při hoření. Svíčky jsou s ruční malbou, lehce aromatizované s delší dobou hoření.


...Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.