Bytové doplňky

Bytové doplňky – naleznete veškeré bytové doplňky, jako jsou bytové dekorace, hodiny, svíčky, svícny, lucerny a lampy, hodiny, … atd.


Hledáte doplněk do domácnosti jako praktický a dekorační prvek, nebo jenom potřebujete krásný dárek pro Vaše blízké či přátele? Na www.levne-garnyze.cz najdete jistě to pravé.


Náš e-shop Vám nabízí nepřeberné množství bytových doplňků v podobě velmi vkusných nástěnných hodin, ozdobných květináčů, luceren a lamp, bytových dekorací pro ženy, děti, vánoční dekorace, fotorámečky pro uchování krásných vzpomínek. Jistě si vybere každý to pravé. Velké množství bytových doplňků je v současnosti ve velmi oblíbeném Retro Vintage stylu. Dále Vám nabízíme věšáky, keramické doplňky, kované obrazy, stojany na květiny, stojany na láhve, kované rámy, a kované svícny, v provedení metaloplastyky. Kvalitní rohožky z kokosových vláken. Police skleněné, které se upevňují na Vámi vybrané konzole, police laminové a police samonosné, které se obsahují skrytý vnitřní mechanismus, který polici spolehlivě drží a police přitom působí, jakoby rostla ze zdi. Svíčky, které jsou dokonalým dárkem. Jedná se o ručně odlité svíčky ze speciální směsi parafínu, která zabraňuje stékání vosku při hoření. Svíčky jsou s ruční malbou, lehce aromatizované s delší dobou hoření.


...Krásné látky pro útulný domov.

V naší nabídce najdete velmi zajímavé vzory látek mnoha provedení a typů. Kvalita je pro nás samozřejmostí. Vše nakoupíte také na www.doplnky-bydleni.cz
Látky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.