Bytový textil

Bytový textil – naleznete veškeré bytové doplňky, jako jsou ubrusy, povlaky na polštáře, povlečení, prostěradla, osušky, ručníky, utěrky, … atd.


Hledáte krásné nové povlečení, lůžkoviny, nebo si chcete jenom koupit novou osušku či ručník? Na www.levne-garnyze.cz naleznete vše, co potřebujete.


Na našem e-shopu naleznete vše, co do domácnosti potřebujete. Nabízíme Vám velmi kvalitní povlečení v provedení krepovém, bavlněném, bavlněném saténu a flanelu. Prostěradla a chrániče matrací. Lůžkoviny s péřovou náplní v poměru 50% husí peří a 50% prachové peří, a výplní protialergickou z dutých polyesterových vláken. Polštářky a povlaky na polštářky. Kvalitní přehozy na postele. Součástí naší nabídky je dětský textil obsahující deky, osušky, zástěrky, kapesníky, kšandy, pytlíky na přezůvky, atd. Deky, a hřejivé deky s beránkem, kdy jedna strana deky je vyrobena z mikrovlákna a druhá je v podobě imitace ovčí vlny. Pro dokonalou kuchyni nabízíme ubrusy z několika materiálů a v mnoha rozměrech, jako jsou ubrusy teflonové, bavlněné a bezúdržbové PVC ubrusy. Kvalitní prostírání z bavlny, plsti, korku, PVC pro perfektní vzhled stolu při stolování. Pro pohodlné posezení nabízíme podsedáky na židle v několika barvách, a do kuchyně neodmyslitelně patřící zástěry a utěrky z bavlny či Egyptské bavlny. Do koupelny u nás pořídíte velmi kvalitní ručníky a sušky z 100% bavlny, nebo až s 60 % podílem bambusového vlákna. Ručně tkané koberečky, potahy na prkna na žehlení, galanterii, zipy, nitě, záplaty, lemovky, pruženky, vyšívací příze, pomůcky na patchwork, atd.


...NOVÉ VZORY ZÁCLON

Prohlédněte si širokou nabídku záclon a závěsů za neuvěřitelné ceny. Obstaráme i obšití a našití stužky.
Záclonya závěsy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.