Bytový textil

Bytový textil – naleznete veškeré bytové doplňky, jako jsou ubrusy, povlaky na polštáře, povlečení, prostěradla, osušky, ručníky, utěrky, … atd.


Hledáte krásné nové povlečení, lůžkoviny, nebo si chcete jenom koupit novou osušku či ručník? Na www.levne-garnyze.cz naleznete vše, co potřebujete.


Na našem e-shopu naleznete vše, co do domácnosti potřebujete. Nabízíme Vám velmi kvalitní povlečení v provedení krepovém, bavlněném, bavlněném saténu a flanelu. Prostěradla a chrániče matrací. Lůžkoviny s péřovou náplní v poměru 50% husí peří a 50% prachové peří, a výplní protialergickou z dutých polyesterových vláken. Polštářky a povlaky na polštářky. Kvalitní přehozy na postele. Součástí naší nabídky je dětský textil obsahující deky, osušky, zástěrky, kapesníky, kšandy, pytlíky na přezůvky, atd. Deky, a hřejivé deky s beránkem, kdy jedna strana deky je vyrobena z mikrovlákna a druhá je v podobě imitace ovčí vlny. Pro dokonalou kuchyni nabízíme ubrusy z několika materiálů a v mnoha rozměrech, jako jsou ubrusy teflonové, bavlněné a bezúdržbové PVC ubrusy. Kvalitní prostírání z bavlny, plsti, korku, PVC pro perfektní vzhled stolu při stolování. Pro pohodlné posezení nabízíme podsedáky na židle v několika barvách, a do kuchyně neodmyslitelně patřící zástěry a utěrky z bavlny či Egyptské bavlny. Do koupelny u nás pořídíte velmi kvalitní ručníky a sušky z 100% bavlny, nebo až s 60 % podílem bambusového vlákna. Ručně tkané koberečky, potahy na prkna na žehlení, galanterii, zipy, nitě, záplaty, lemovky, pruženky, vyšívací příze, pomůcky na patchwork, atd.


...Teplé a příjemné deky

U nás zakoupíte krásné a hřejivé deky za skvělé ceny. Naši širokou nabídku jistě oceníte.
Deky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.