Garnýže Plastic 16mm

Garnýže Plastic 16 mm, které jsou nerozeznatelné od pravého kovu.


Hledáte garnýž, která dokonale podpoří vzhled okna a dodá lehký starobylý nádech celé místnosti? Na www.levne-garnyze.cz ji naleznete v kategorii Garnýže Plastic 16 mm.


Nabízíme Garnýže Plastic, které jsou vyráběny z plastu a kovu. Všechny komponenty jsou vyrobeny s věrnou imitací kovu, které jsou nerozeznatelné od pravého kovu na vzdálenost 10 cm. Garnýže jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, který nepodléhá zkáze, jako je ztráta barevnosti a nepřiměřený prohyb. Tyč garnýže je o průměru 16 mm se vzdáleností od stěny 10,5 cm v jednoduchém provedení, ve dvojitém provedení je vzdálenost zadní tyče 10,5 cm a přední tyče
16,5 cm. Délka samostatné tyče i její vzdálenost od stěny, lze lehce upravit obyčejnou pilkou na kov, jelikož koncovky jsou nasazovací.  Garnýže Plastic nabízíme v provedení Plamen a Roma, v barevných odstínech černozlatá, zlatá a satina nerez.

Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.