Garnýže Plastic 16mm

Garnýže Plastic 16 mm, které jsou nerozeznatelné od pravého kovu.


Hledáte garnýž, která dokonale podpoří vzhled okna a dodá lehký starobylý nádech celé místnosti? Na www.levne-garnyze.cz ji naleznete v kategorii Garnýže Plastic 16 mm.


Nabízíme Garnýže Plastic, které jsou vyráběny z plastu a kovu. Všechny komponenty jsou vyrobeny s věrnou imitací kovu, které jsou nerozeznatelné od pravého kovu na vzdálenost 10 cm. Garnýže jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, který nepodléhá zkáze, jako je ztráta barevnosti a nepřiměřený prohyb. Tyč garnýže je o průměru 16 mm se vzdáleností od stěny 10,5 cm v jednoduchém provedení, ve dvojitém provedení je vzdálenost zadní tyče 10,5 cm a přední tyče
16,5 cm. Délka samostatné tyče i její vzdálenost od stěny, lze lehce upravit obyčejnou pilkou na kov, jelikož koncovky jsou nasazovací.  Garnýže Plastic nabízíme v provedení Plamen a Roma, v barevných odstínech černozlatá, zlatá a satina nerez.

Koupelnové doplňky

Prohlédněte si zajímavou nabídku našich koupelnových doplňků
Doplňky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.