Garnýže kolejnicové - Plastové

Garnýže kolejnicové – Plastové pro zákazníky, kteří vyžadují umístění garnýže do stropu. 

Potřebujete garnýž a můžete ji upevnit pouze do stropu? Na www.levne-garnyze.cz v kategorii Garnýže kolejnicové – Plastové najdete přesně tu, kterou potřebujete. 

Náš e-shop Vám nabízí Garnýže kolejnicové Plastové, které jsou vyrobeny z PVC a osazeny jednou kolejnicí. Garnýž je opatřena čelem, které dokonale imituje strukturu daného dřeva. Tyto garnýže se připevňují pomocí hmoždinek do stropu. Garnýže kolejnicové Plastové dodáváme v kompletu hlavní kolejnice, dva ukončovací oblouky, čelo v odpovídající barvě, dvě ukončovací záslepky, odpovídající počet žabek a zarážek na jezdce podle délky garnýže. Krycí lišta je dodávaná o cca 10 cm delší z důvodu přesného dořezu na místě určení. Garnýže kolejnicové Plastové nabízíme v dekorech Světlá borovice, Dub světlý, Dub tmavý, Javor světlý, Javor tmavý, Olše přírodní, Ořech přírodní, Mahagon, Světlý buk a zářivá bílá.

...


.

NOVÉ VZORY ZÁCLON

Prohlédněte si širokou nabídku záclon a závěsů za neuvěřitelné ceny. Obstaráme i obšití a našití stužky.
Záclonya závěsy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.