Garnýže kolejnicové - Plastové

Garnýže kolejnicové – Plastové pro zákazníky, kteří vyžadují umístění garnýže do stropu. 

Potřebujete garnýž a můžete ji upevnit pouze do stropu? Na www.levne-garnyze.cz v kategorii Garnýže kolejnicové – Plastové najdete přesně tu, kterou potřebujete. 

Náš e-shop Vám nabízí Garnýže kolejnicové Plastové, které jsou vyrobeny z PVC a osazeny jednou kolejnicí. Garnýž je opatřena čelem, které dokonale imituje strukturu daného dřeva. Tyto garnýže se připevňují pomocí hmoždinek do stropu. Garnýže kolejnicové Plastové dodáváme v kompletu hlavní kolejnice, dva ukončovací oblouky, čelo v odpovídající barvě, dvě ukončovací záslepky, odpovídající počet žabek a zarážek na jezdce podle délky garnýže. Krycí lišta je dodávaná o cca 10 cm delší z důvodu přesného dořezu na místě určení. Garnýže kolejnicové Plastové nabízíme v dekorech Světlá borovice, Dub světlý, Dub tmavý, Javor světlý, Javor tmavý, Olše přírodní, Ořech přírodní, Mahagon, Světlý buk a zářivá bílá.

...


.

Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.