Garnýže MINI

Garnýže MINI a vitrážové tyče.


Hledáte nenápadný ale přitom vkusný systém pro zavěšení záclony? Na www.levne-garnyze.cz ho naleznete v podobě MINI garnýže a vitrážových tyčí.


Nabízíme Vám Garnýže MINI a vitrážové tyče, jako dokonalé a nenápadné řešení pro zavěšování záclony do chodby, koupelny, WC, …, nebo jako vkusný doplněk pro okna na chalupu. Garnýže MINI a vitrážové tyče jsou díky teleskopické roztažitelnosti velmi univerzální. Garnýže MINI Vám nabízíme v provedení MINI garnýž CAFÉ v barvě zlatá antik, zlatá lesk, chrom lesklý, chrom matný, bílá, a MINI garnýž EXTRA mosaz a nerez. Vitrážové tyče můžete vybírat z barvy bílé a hnědé. Hlavní předností Garnýží MINI a vitrážových tyčí je velmi jednoduchá montáž, praktičnost a nenápadnost celého systému.

Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.