náhled

534 Kč s DPH

1108 Kč

ušetříte 52 %

Garnýže Alpi mosaz - 300cm

Tyč garnýže o průměru 16 mm je od stěny vzdálena 17,5cm na střed tyče garnýže, tuto vzdálenost lze zakrátit obyčejnou pilkou na kov až na 5,5cm.

Délku garnýže je třeba vybrat s ohledem na velikost stavebního otvoru okna. Minimální přesah garnýže stavebního otvoru je 25cm na každé straně. Tedy u okna, které má stavební otvor 150cm, je minimální velikost tyče garnýže 200cm, ale ideální 240cm. Každou tyč lze upravit zkrácením na požadovaný rozměr. Ovšem je nutno brát ohled na úbytek délky po nasazení koncovky garnýže, což činí 1,5 cm na každou koncovku/stranu.

Komplet obsahuje: Galvanicky pokovená tyč garnýže (1x), koncovka (2x), konzole na zeď (3x) a žabky s kroužky (30x). Veškeré komponenty lze na garnýže přikoupit. Uváděná délka garnýže značí celkovou délku tyče, tedy rozměr tyče bez koncovek.

Naše garnýže, i všechny komponenty, jsou vyrobeny z kvalitních slitin, které se oproti konkurenčním napodobeninám originálního zboží neprohýbají ani v největších rozměrech.

akce    

Potřebujete poradit?
Zavolejte: 773 274 234Nápověda pro výběr garnýže
  • A. Rozměr okenního otvoru (mezi špaletami) 
  • B. Minimálně 25cm (od špalety ke konzoli) 
  • C. Rozměr tyče bez koncovek (tento rozměr je uváděn na webu) 
  • D. Přesah tyče přes konzoli ( u dřevěných a imitací dřevěných garnýží 20cm, u kovových, luxusních a imitací kovových garnýží 15cm) 
U dvojitých garnýží připočítejte k rozměru B alespoň 10cm. Dodržením doporučených rozměrů, získáte maximální funkčnost a estetičnost nové garnýže.


Nepřehlédněte naši nabídku záclon, závěsů a povlečení.


Povlečení


Související zboží
 NázevPopisCena s DPH 
Spojka garnýží úhlová 16mm mosazPokud je vaše okno v rohu, použijte tuto spojku pro elegantní překlenutí místa.101 Kč
Kroužek mosaznýPřiobjednejte si dle svých požadavků počet kroužků jaký bude vyhovovat vaší představě o nařasení záclony nebo závěsu ke standardně dodávanému množství v kompletu.17 Kč
Kovová spojka 16mmTuto spojku použijte pokud je třeba délka garnýže větší než 240 cm.80 Kč
Konzole 16mm mosaz jednoducháKonzole pro tyče o průměru 16mm151 Kč
Boční držák garnýže mosaz 16 mmPokud je třeba přichytit garnýžovou tyč v malých prostorech, objednejte si držák pro boční uchycení na zeď bez použití běžných konzolí.90 Kč
AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.