Kuchyně

Doplňky a potřeby, které neodmyslitelně patří do kuchyně. Láhve a kelímky, misky, dózy, formy, chňapky a dřezové vložky.


Hledáte pěkný hrneček, nebo jenom potřebujete praktickou dózu pro uchovávání potravin? Potom na www.levne-garnyze.cz hledáte správně.


Nabízíme Vám velmi kvalitní doplňky do kuchyně. U nás naleznete dřezové vložky, chňapky, dózy, které lze použít pro uchovávání potravin, pro uskladnění do mrazničky i ohřev v mikrovlnné troubě. Nabízíme také dózy plechové, které jsou dokonalým a zároveň praktickým doplňkem i dárkem. Tyto dózy lze požívat pro uskladňování sypkých potravin, sušenek, atd. Láhve, kelímky a hrnky nabízíme v různých objemech a provedeních. Plastové láhve a kelímky jsou určeny pro Vaše nejmenší, jako perfektní pomůcka samoobsluhy u pití. Misky a podnosy jsou ideálním doplňkem ke stolování, ale také zároveň skvělým dárkem. Náš e-shop Vám také nabízí formy na pečení muffin, formy na led, formy pro výrobu zmrzliny, atd.


...Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.