Kuchyně

Doplňky a potřeby, které neodmyslitelně patří do kuchyně. Láhve a kelímky, misky, dózy, formy, chňapky a dřezové vložky.


Hledáte pěkný hrneček, nebo jenom potřebujete praktickou dózu pro uchovávání potravin? Potom na www.levne-garnyze.cz hledáte správně.


Nabízíme Vám velmi kvalitní doplňky do kuchyně. U nás naleznete dřezové vložky, chňapky, dózy, které lze použít pro uchovávání potravin, pro uskladnění do mrazničky i ohřev v mikrovlnné troubě. Nabízíme také dózy plechové, které jsou dokonalým a zároveň praktickým doplňkem i dárkem. Tyto dózy lze požívat pro uskladňování sypkých potravin, sušenek, atd. Láhve, kelímky a hrnky nabízíme v různých objemech a provedeních. Plastové láhve a kelímky jsou určeny pro Vaše nejmenší, jako perfektní pomůcka samoobsluhy u pití. Misky a podnosy jsou ideálním doplňkem ke stolování, ale také zároveň skvělým dárkem. Náš e-shop Vám také nabízí formy na pečení muffin, formy na led, formy pro výrobu zmrzliny, atd.


...NOVÉ VZORY ZÁCLON

Prohlédněte si širokou nabídku záclon a závěsů za neuvěřitelné ceny. Obstaráme i obšití a našití stužky.
Záclonya závěsy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.