Počátky a vize

Již od roku 1991 se firma zabývá prodejem dekorativních prvků do domácností, prodejem stolního a ručního nářadí široké škály výrobců. Dále se zaměřuje na výrobu ocelových konstrukcí a zastřešení průmyslových a obytných hal. Provozuje dva internetové obchody a tři kamenné prodejny ve kterých se zaměřuje na prodej elektrického nářadí a půjčovnu stavebního nářadí. Zabýváme se importem a exportem zboží v oblasti mechanizace strojírenské výroby pro kovoobrábění, stavebnictví a truhlářskou výrobu. Provádíme poradenství v oblasti dělení stavebních směsí a vybavení strojního zařízení. Sídlo firmy je v Bystřici nad Pernštejnem.

Firma byla založena roku 1991 jako malá prodejna spojovacího materiálu panem Aloisem Rossi otcem dnešního majitele Jana Rossi. Za posledních pět let se firma dostala na první místa ve všech stěžejních vyhledávačích v ČR a začala expandovat na zahraniční trhy. V této době probíhá ve firmě restrukturalizace a nákup nových podnikatelských prostor. Díky obchodním aktivitám v USA a GB se stále uvádí nové zboží na velkoobchodní, maloobchodní i internetový trh.Garnýže a záclonové tyče

Naše nabídka garnyží a záclonových tyčí je velmi široká a je pravidelně doplňována o nové typy garnýží, záclonových tyčí, záclon a závěsů. Namátkou vybíráme například sérii garnýže a záclonové tyče dřevěné, garnýže a záclonové tyče Free, dále garnýže a záclonové tyče drážkované, garnýže a záclonové tyče kroucené a garnýže a záclonové tyče hranaté nazvané Prestige. Veškeré garnýže a záclonové tyče máme skladem. Je možné také použít náš výdejní sklad garnýží a záclonových tyčí v Bystřici nad Pernštejnem. Garnýže a záclonové tyče zasíláme společností Fofr Zdar a.s. a to jak na dobírku tak formou převodu. V současnosti hledáme partnery pro vytvoření sítě na  prodej garnýží a záclonových tyčí po celé republice. Veškeré námi dodávané garnýže a záclonové tyče jsou vysoké kvality.

Naše internetové adresy:


www.levne-garnyze.cz
www.ocel-konstrukce.cz

www.halyrossi.cz
AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.