Partnerské weby

Vzdělávání

  • Přijímací zkoušky na střední školu nemusí být noční můrou díky přípravným online kurzům. Přípravné kurzy k přijímačkám na gympl z matematiky i českého jazyka. Vaše dítě se může učit samo a systematicky si procvičí veškerou látku potřebnou k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek.

Eshopy

  • Studujete veterinu. Určitě vyzkoušejte eshop specializovaný na prodej knih s veterinární tématikou. Na webu si můžete prohlédnout obálky knih a navíc si můžete v mnoha případech prohlédnout kus knihy online. Toto nakladatelství totiž využívá napojení na Google books a náhledy knih zobrazuje online na každé stránce s detailem veterinární knihy. 

Specializované služby

  • Hodinový manžel (Plzeň, Rokycany) poskytuje drobné domácí práce všeho druhu. Typicky Vás vyjde na 200 Kč/h, ale za tuto dobu udělá minimálně 2x více práce než Váš skutečný manžel. Navíc bez odmlouvání.
  • Veterinární ordinace v Plzni. 
  • Neuvěřitelná nabídka garnýží. Tento eshop nabízí 10 000 druhů garnýží - vše od luxusních garnýží až po obyčejné dřevěné garnýže doslova za pár kaček. Navíc si zde můžete koupit bezvadné povlečení, nebo si koupit záclonu na míru navíc s možností obšití a našití stužky. 

Stavební práce na zakázku

  • Montované haly se v posledních letech staly hitem. Jsou rychle postavené, velmi kvalitní a cenově výhodné. Většina částí je navíc zcela bezúdržbová. Speciálním typem montované haly jsou zemědělské haly, které lze využít ke skladování zemědělských plodin, nebo k ustájení dobytka.

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.