Rolety Bambus

Rolety Bambus jsou velmi levný a snadný způsob, jak zabránit pronikání nežádoucího světla do místnosti.


Potřebujete kvalitní a zároveň levnou roletu, která splní Vaše požadavky? Na www.levne-garnyze.cz ji naleznete v kategorii rolety Bambus.


Roleta Bambus představuje levný a snadný způsob, jak zabránit nežádoucímu světlu v pronikání do místnosti okny. Pro upevnění není nutné použití vrutů, či jiných invazivních způsobů připevnění.
Mechanismus rolety lze na okenní rám připevnit dvěma způsoby. Lze použít nastavitelný hák, který se zavěsí za okno. Díky jeho posunovací čelisti je možné upevnit roletu na téměř jakékoli běžné okno. Druhý způsob je jednoduché přilepení mechanismu rolety k oknu samolepící oboustrannou páskou.
Instalace rolety v obou případech netrvá déle než dvě minuty. Látka rolety je 100% polyester se střední propustností světla. Látka má jemný vzor vlnek a vytváří 3D efekt. Rolety necháváme vyrábět v typických šířkách. Je možné objednat i atypické rozměry.

NOVÉ VZORY ZÁCLON

Prohlédněte si širokou nabídku záclon a závěsů za neuvěřitelné ceny. Obstaráme i obšití a našití stužky.
Záclonya závěsy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.