Rolety Den a noc

Rolety Den a noc jsou perfektním způsobem, jak regulovat průtok světla do místnosti okny.


Hledáte jednoduchý a levný způsob, jak zabránit pronikání nežádoucího světla do místnosti okny? Na www.levne-garnyze.cz máme řešení v podobě Rolet Den a noc.


Nabízíme Vám Rolety Den a noc představující levný a snadný způsob, jak regulovat tok světla do místnosti okny. Rolety Den a noc pracují na principu vzájemného překrývání dvou různě průsvitných ploch, které zajišťují regulaci světelného toku. Skříň mechanismu rolety se na okenní rám připevní použitím nastavitelného háku, který se zavěsí za okno. Díky jeho posunovací čelisti je možné upevnit roletu na téměř jakékoli běžné okno. Další možností je snadné přilepení pomocí oboustranné pásky k rámu okna. Připevnění je snadné a velmi rychlé, není nutné používat vruty nebo jiné invazivní způsoby připevnění. Rolety je možné stáhnout přes okno a nechat klasicky viset, nebo je na spodní části připnout k oknu pomocí přiložených magnetů. Rolety necháváme vyrábět v typických šířkách. Je možné objednat i atypické rozměry. Rolety Den a noc nabízíme v barevném provedení béžová a čokoládová.

Dekorativní vázy

Prohlédněte si nabídku našich váz, vyráběných v ČR sklářským mistrem speciálně pro nás. Koupí podporujete ekonomiku a zaměstnanost ČR.
Vázy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.