Rolety Tyna

Rolety Tyna jsou jednoduchý a levný způsob, jak zabránit pronikání světla do místnosti.


Hledáte levnou roletu se snadným připevněním na okna bez pomoci vrtání? Na
www.levne-garnyze.cz v podobě rolet Tyna.


Náš e-shop Vám nabízí levný a snadný způsob, jak zabránit pronikání světla do místnosti. Instalace Rolet Tyna je velmi jednoduchá a nezabere Vám déle jak dvě minuty, bez použití vrutů a jiných invazivních způsobů připevnění. Skříň mechanismu Rolety Tyna lze na okenní rám připevnit dvěma způsoby. Lze použít nastavitelný hák, který se zavěsí za okno. Díky jeho posunovací čelisti je možné upevnit roletu na téměř jakékoli běžné okno. Druhý způsob je jednoduché přilepení mechanismu rolety k oknu samolepící oboustrannou páskou. Látka Rolety Tyna je 100% polyester se střední propustností světla o gramáži 172g/m2. Rolety Tyna necháváme vyrábět v typických šířkách, ale je také možné objednat atypické rozměry. Rolety Tyna nabízíme v barvách bílá, bordó, broskev, čokoládová, fialová, olivová, písková, šedá a světlá lososová.


...Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.