Jak vybírat garnýže?

Ve Vašem bytě by měly jednotlivé prvky ladit a navozovat celkovou atmosféru pohody domova. Garnýže nejsou výjimkou. V dnešní době existuje mnohem šiřší nabídka garnýží, než tomu bylo v minulosti. Není tedy žádný důvod se nijak omezovat. Dříve jste často museli sáhnout po garnýži, která se Vám nelíbila jen z důvodu, že měla odpovídající délku. Tyto časy jsou již dávno pryč. Dnes nabízíme široký sortiment garnýží, záclon i veškerého příslušenství ve většině běžných délek. Náš sortiment navíc neustále rozšiřujeme. Co zde nenajdete dnes, můžete v naší nabídce garnýží a záclon najít zítra.

V tomto článku bychom Vám chtěli představit nejrůznější typy garnýží a pomoci Vám s jejich výběrem.

Základní typy garnýží

Garnýže můžeme dle funkčnosti dělit na dekorační prvky a skryté systémy. Za dekorační prvky se považuje většina dnešních garnýží. V některých případech však chceme u garnýže vyžívat pouze její funkčnost a např. z důvodu nedostatku místa nechceme další dekorační prvek.

Garnýž jako dekorační prvek

Většina dnešních garnýží se dnes používá jako dekorační prvky. Dle stylu Vaší domácnosti si můžete vybrat plastové, dřevěné, imitace dřeva, nebo ultramoderní kovové garnýže. Zvláště moderní dřevěné garnýže typu Qalite, Prestige, nebo Naturale získávají stále větší popularitu.

Typy garnýží jako dekoračních prvků a jejich použití (výběr):

Garnýž jako skrytý prvek

Z našeho sortimentu to jsou například tyto kategorie:

Záclony

Pokud už jste se rozhodli pořídit si novou moderní garnýž, zauvažujte i o nákupu nové záclony. Naše záclony jsou velmi kvalitní a stále moderních vzorů. Zároveň nabízíme obšívání okrajů a našití služky za bezkonkurenční ceny.

Související zboží

Při nákupu záclony nezapomeňte na související zboží, které budete potřebovat. Jedná se o kolejničky, boční držáky a hlavně kroužky. Nemusíte mít strach, levněji toto doplňkové zboží určitě nekoupíte. Proč si přidělávat starosti, když si můžete vše vybrat z pohodlí Vašeho domova. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám s výběrem vhodného příslušenství poradíme.

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.