Záclony a Dekorační látky - Metráž

Záclony a Dekorační látky v metráži v mnoha barevných provedeních, s motivy i bez motivů, záclony voálové, vitrážové, klasické s dekorem i bez dekoru.


Hledáte novou záclonu, potřebuje dekorační látku na povlak polštářku, nebo látku na závěs, která dokonale zastíní místnost? Na www.levne-garnyze.cz si jistě vyberete tu pravou záclonu a látku.


Náš e-shop Vám nabízí velké množství kvalitních záclon a dekoračních látek. Záclony nabízíme dětské, které dokonale doladí vzhled pokojíčků Vašich nejmenších. Tyto záclony obsahují postavičky z nejznámějších a nejoblíbenějších pohádek. Dále nabízíme záclony žakárové, voálové a vitrážové v různých výškách s mnoha motivy výšivek a tkaní. Na našem e-shopu také naleznete kvalitní dekorační látky, s mnoha možnostmi využití. U nás jistě najdete tu pravou dekorační látku např. na ušití doplňků do domácnosti, pro děti, kvalitní metrážové závěsy, látky vhodné pro čalounění, plyš, organzu a mnoho dalších. Na přání zákazníka záclonu i dekorační látku obšijeme a našijeme řasící stuhy. Samozřejmostí pro nás je sledování současných trendů, barev a motivů a podle nich pro Vás aktuálně nabídku doplňujeme.

Doplňky do kuchyně

Nabízíme také zajímavé doplňky do kuchyně za velmi příznivé ceny.
Doplňky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.