Záclony a Dekorační látky - Metráž

Záclony a Dekorační látky v metráži v mnoha barevných provedeních, s motivy i bez motivů, záclony voálové, vitrážové, klasické s dekorem i bez dekoru.


Hledáte novou záclonu, potřebuje dekorační látku na povlak polštářku, nebo látku na závěs, která dokonale zastíní místnost? Na www.levne-garnyze.cz si jistě vyberete tu pravou záclonu a látku.


Náš e-shop Vám nabízí velké množství kvalitních záclon a dekoračních látek. Záclony nabízíme dětské, které dokonale doladí vzhled pokojíčků Vašich nejmenších. Tyto záclony obsahují postavičky z nejznámějších a nejoblíbenějších pohádek. Dále nabízíme záclony žakárové, voálové a vitrážové v různých výškách s mnoha motivy výšivek a tkaní. Na našem e-shopu také naleznete kvalitní dekorační látky, s mnoha možnostmi využití. U nás jistě najdete tu pravou dekorační látku např. na ušití doplňků do domácnosti, pro děti, kvalitní metrážové závěsy, látky vhodné pro čalounění, plyš, organzu a mnoho dalších. Na přání zákazníka záclonu i dekorační látku obšijeme a našijeme řasící stuhy. Samozřejmostí pro nás je sledování současných trendů, barev a motivů a podle nich pro Vás aktuálně nabídku doplňujeme.

Gobelínové polštářky

Nabízíme velmi pěkné polštářky, kterým najdete uplatnění v každé domácnosti.
Polštářky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.