Záclony Závěsy - Doplňky

Vkusné a praktické doplňky na záclony a závěsy.


Hledáte vkusný a praktický doplněk pro ozvláštnění vzhledu záclony či závěsu? Na www.levne-garnyze.cz si můžete vybírat z okrasných žabek, spon na závěsy, atd.


Nabízíme Vám velké množství okrasných žabek a spon. Žabkami s dětskými motivy můžete vyzdobit pokojíček Vašim nejmenším. Případně doladit interiér dle ročního období žabkami s květinami, sluníčky, sněhuláky, atd. Žabky jsou vyráběny z kovu a keramiky, nebo jenom z kovu. Okrasné spony na závěsy a záclony můžete vybírat z několika motivů, tvarů, barev a materiálů. Nabízíme dřevěnou klasiku, spony magnetické i kovové. Spony lze využít na celou látkovou sestavu okna, ať už na závěs či záclonu. Závěsy i záclony budou vždy působit úhledně. Součástí nabídky jsou ozdobné držáky na závěsy. Držáky si jednoduše připevní do zdi. Držáky na závěsy nabízíme ze dřeva i kovu, v několika tvarových provedeních.


...Velmi kvalitní čistící přípravky vyrobeny přímo v našem městě!

Velmi kvalitní a cenově výhodné čistící prostředky, které vyrábí místní firma, zaměstnávající naše občany. Koupí podpoříte ekonomiku ČR. Kvalitou předčí známé zavedené značky.
Čistící prostředky prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.