Záclony Závěsy - Doplňky

Vkusné a praktické doplňky na záclony a závěsy.


Hledáte vkusný a praktický doplněk pro ozvláštnění vzhledu záclony či závěsu? Na www.levne-garnyze.cz si můžete vybírat z okrasných žabek, spon na závěsy, atd.


Nabízíme Vám velké množství okrasných žabek a spon. Žabkami s dětskými motivy můžete vyzdobit pokojíček Vašim nejmenším. Případně doladit interiér dle ročního období žabkami s květinami, sluníčky, sněhuláky, atd. Žabky jsou vyráběny z kovu a keramiky, nebo jenom z kovu. Okrasné spony na závěsy a záclony můžete vybírat z několika motivů, tvarů, barev a materiálů. Nabízíme dřevěnou klasiku, spony magnetické i kovové. Spony lze využít na celou látkovou sestavu okna, ať už na závěs či záclonu. Závěsy i záclony budou vždy působit úhledně. Součástí nabídky jsou ozdobné držáky na závěsy. Držáky si jednoduše připevní do zdi. Držáky na závěsy nabízíme ze dřeva i kovu, v několika tvarových provedeních.


...Dekorativní vázy

Prohlédněte si nabídku našich váz, vyráběných v ČR sklářským mistrem speciálně pro nás. Koupí podporujete ekonomiku a zaměstnanost ČR.
Vázy prohlédněte zde...

AKCEADAM o. s.

Podporujeme občanské sdružení Adam, které se stará o autistické děti.Charita Kojetín

Podporujeme azylový dům pro matky s dětmi - Charita Kojetín.

Partnerské weby:   Připravuje se Vaše dítě k přijímacím zkouškám na střední školu? Vyzkoušejte přípravné kurzy online.  Přehled všech partnerských webů.